Previous Entry Share
(no subject)
у ра на
trohy_snihu wrote in ua_holocaust
Originally posted by trohy_snihu at НЕВІДОМІ СТОРІНКИ НОВІТНЬОГО ХОЛОКОСТУ.
Вчора пізно ввечері я розмістив в цій спільноті пост присвячений МАЛОВІДОМІЙ СТОРІНЦІ ІСТОРІЇ УКРАЇНИ - переслідуванню євреїв за національною ознакою у 80-тих роках XX-го століття в місті-герої Одесі. В мене відбулася коротка дискусія на цю тему з юзером masaccio ( останній комент від мене - біля другої ночі). Але сьогодні зранку свого допису я чомусь не знайшов. Гублюсь у здогадах чому, але сподіваюсь що це чисто технічний збій. І тому змушений повторити змістовну частину.


Отож, живе в Брукліні DMITRIY SALITA, 29-ти років. Народився Дмітрій в Одесі. Він є досить відомим професійним боксером. Ось тут розповідає про власне життя та погляди:А ось рядки з його автобіографії:

“Basically, we came to America because Jews were discriminated against. My parents thought that my brother and I wouldn’t grow up with the opportunity to be the best that we could be. My brother, who is nine years older than I am, used to get into a lot of fights, because he was often called names. There were rumors of pogrom every now and then, and Jews would go away to the suburbs from the city. ‘Pogrom’ means that groups of people would break into homes and bash the house. I remember that my father bought a gun just in case something was to happen. It was very difficult to get top jobs or to go to top schools and still remain proud of your Judaism. I am very grateful to America for letting me pursue my goals, and have freedom of religion and speech. You don’t normally appreciate it, but when you don't have it, you understand just how great it is to have it. Now that I am older, I understand it.” ( тиць)


Саме так: Pogrom, нещасні євреї, затиснувши пістолети в руках, під покровом ночі тікають юрбами з міста. Бракує лише газових камер. Але я впевнений що ми почуємо врешті-решт і про них.

Ще  раз задумався що до таємничого нічного зникнення мого допису - ми вже чули від представників "Свободи" про можливе втручання львівського мера Садового в програмний код Фейсбуку з метою недопущення появи на спортивній мапі світу стадіону ім.Бандери. Але хто вирішив завадити поширенню інформації про антиєврейські злочини 20-річної давності на території України? Гублюсь у здогадах...

?

Log in